Brause Fläschle Cola
Brause Fläschle Cola

Brause Fläschle Cola

Product No.:
8046
Shipping time:
ca. 3-4 days ca. 3-4 days (abroad may vary)
Net weight:
125 g
Manufacturer:
Wohlgemuth Süßwaren GmbH, Hallesche Landstr. 108, 06406 Bernburg
Note on storage :
keep cool and dry
Trade name:
fizzy candies to eat
1,49 EUR
11,92 EUR per 1 kg

incl. 7% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Traubenzucker in Dose 650g
8,99 EUR
13,83 EUR per 1 kg
Trolli-Mini-Party-Burger
Trolli-mini-party-burger
2,90 EUR
17,06 EUR per 1 kg
Katjes Animal Best Friends 175g
sweet snacking fun in 6 fruity varieties
1,80 EUR
10,29 EUR per 1 kg
Sour apple rings 250g
Fruit gummy rings with apple flavor
1,90 EUR
7,60 EUR per 1 kg